Výměna a vrácení zboží

Internetový obchod Tamsin.cz poskytuje spotřebiteli dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce. Pokud se kupující spotřebitel rozhodne tohoto práva využít, je povinen svůj projev vůle o odstoupení od smlouvy doručit prodávajícímu v rámci výše uvedené lhůty, nejpozději však 14. kalendářní den od převzetí věci (doporučujeme tak učinit nejlépe přiloženým formulářem odstoupení od smlouvy, který je součástí faktury, případně si formulář můžete stáhnout zde, nebo tak učiňte jinou písemnou formou, která zajišťuje snazší prokazatelnost učiněného právního úkonu, kterým se smlouva ruší, nebo případně online formulářem) a dále musí vrátit zboží v nepoškozeném stavu, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu apod.) a s dokladem o koupi zboží (či s jiným dokladem prokazujícím koupi výrobku u prodávajícího). Odstoupit od smlouvy může kupující též před expedicí zboží - emailem na info@tamsin.cz.

V případě odstoupení od smlouvy ponese spotřebitel v souladu s ustanovením § 1820 odst. 1 písm. g) náklady spojené s navrácením zboží.

Výměna

V případě zájmu výměny zboží, prosím, kontaktujte naše zákaznické oddělení.

Upozornění

Každá položka má etiketu. Tuto etiketu doporučujeme ponechat pevně připojenou k oděvu. V případě, že etiketa nebude při vrácení zboží připevněna, může prodávající uplatnit vůči kupujícímu spotřebiteli odpovídající finanční kompenzaci.
V případě, že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, budeme uplatňovat vůči kupujícímu požadavek na náhradu škody (v praxi se tak děje formou započtení na prodávajícím vracenou kupní cenu).
Právo kupujícího spotřebitele odstoupit od smlouvy bez jakékoliv sankce však není tímto jakkoliv dotčeno.

Zavřít

ŽHAVÉ NOVINKY DO EMAILU?
Módní trendy, nejnovější módní novinky, žhavý street style a spousta dalšího. S naším newsletterem vám nic neunikne!