O nás aneb
Čtyři pilíře Tamsinu

O nás

Být šik není jen tak. Jeden by řekl, že to vyžaduje vlastně jen kvalitně naplněný šatník, v Tamsinu ale víme, že to nestačí. Kromě pravidelné čerstvé dodávky nových trendů v říši společenských a koktejlových šatů, plesových rób i šatů na denní nošení je potřeba navíc ještě to, co se koupit nedá.

Ani v Tamsinu!

Přesto jsme dokázali zkušenostmi a láskou k módě najít toto „navíc“ a vztyčit pilíře, na kterých hrdě fungujeme od roku 2010.

Tamsin pečlivě sleduje trendy a zajišťuje přísun horkých novinek od značek Boohoo, Top Secret, PrettyLittleThing, Little Mistress i Closet London.

Postavili jsme tak

I. PILÍŘ – Přehled, informovanost o módě a znalost trendů

Jsme si vědomi, že s tím souvisí neustálé sebevzdělávání a zkoumání módních novinek, co a kde, jak frčí. Víme ovšem, že něco takového se ve světě módy cení zlatem. Často totiž záleží na jediném detailu, který dokáže šaty povznést z obyčejných na dechberoucí.

Uvědomili jsme si, že není dobré podléhat trendům natolik, abychom ztratili vlastní hodnoty. Tak vzniknul

II. PILÍŘ udržitelná móda

Výběr z charakterních značek. Dáváme si záležet, aby brandy, na které vsadíme, kromě módy fandily i přírodě, planetě Zemi a těm, kterým je občas potřeba podat pomocnou ruku.

Tamsin zároveň ví, že nabídka trendů je extrémně široká a není těžké se v ní občas ztratit. Plesové šaty, květinové šaty i koktejlky však pro obrovské množství ztrácejí na jedinečnosti. Z toho důvodu jsme položili základy pro

O nás

III. PILÍŘ – Důraz na kreativitu a osobitost

Podporujeme dynamické lovebrandy, se kterými šaty pro denní nošení i zavinovací maxi šaty způsobí pozdvižení, protože jinde takové jednoduše nenajdete.

Tamsin hrdě hlásá i to, na čem stojí

IV. PILÍŘ – Ženskost má mnoho podob

a omezovat ji tabulkami je dávno pasé. Fandíme křivkám všech tvarů, takže u nás najdete exkluzivní výběr ze společenských, formálních i party šatů plnoštíhlé módy až ve velikostech 52.

Prohlédněte si novou kolekci

Novinky do emailu s bonusem
200 Kč na Váš nákup
žena