Buďte naše hvězda
a vyhrajte fashion a beauty den

Líbí se Vám naše móda?
Máte už od nás nějaký nový módní kousek?
Ráda se fotíte?
Máte soutěžního ducha?

Pokud jste odpověděla čtyřikrát ano, tak přesně Vás hledáme! :)

Protože věříme, že Vám naše módní kousky velmi sluší, můžete se stát naší hvězdou a vyhrát krásné ceny. A co pro to musíte udělat? Je to velmi jednoduché. Vyfoťte se s vaším oblíbeným drinkem v módním kousku od nás, fotku publikujte na svém facebooku nebo instagramu s hashtagem #HvezdaTamsinu a pak už si jen držte palce.

Vy jste naše hvězda

Během tohoto roku vybereme pět výherkyň, které od nás získají zajímavé a hodnotné ceny.

Myslíte si, že nemáte šanci, protože zrovna nemáte modelkovské míry? Omyl! Nehledáme modelky dokonalých tvarů, ale osobnosti, ze kterých vyzařuje charisma a šmrnc. Šanci tak má opravdu každá z Vás!

A jaké výhry na Vás čekají?

Nejdříve si Vás budeme hýčkat v kosmetickém salonu našeho partnera firmy RYOR. A pak pro Vás máme možnost vžít se do role topmodelky a nafotit úžasný profesionální set módních fotografií. K tomu všemu ještě získáte možnost vybrat si u nás nové módní kousky v hodnotě 3000 Kč a od našeho partnera balíček kosmetiky RYOR. A samozřejmě od nás dostanete set Vašich profesionálních fotografií.

A to ještě není vše!

V předvánočním čase pak pro všechny výherkyně připravujeme setkání s pohoštěním a společné focení s tématem plesové sezóny v úžasných a reprezentativních prostorách luxusního hotelu Mandarin Oriental, Prague. Budete tak mít možnost vyzkoušet si nádherné a luxusní plesové šaty například od značky Little Mistress.

Tak neváhejte a pojďte do toho!
Protože přece
Vy jste naše hvězda!

Naši partneři

RYOR

RYOR je česká rodinná firma založená v roce 1991, která vyrábí kosmetiku s přírodními extrakty ošetřujících pleť a tělo. Získala mnoho národních i mezinárodních ocenění a své produkty vyváží do více než 20ti zemí světa. V současné době vyrábí firma něco kolem 200 výrobků, z toho přibližně 120 je určených pro maloobchodní síť a 80 určených pro profesionální kosmetické salony. Bližší informace o firmě RYOR naleznete na www.ryor.cz.

Mandarin Oriental, Prague

Mandarin Oriental, Prague je pětihvězdičkový luxusní hotel, který se nachází uprostřed historických památek a zářivých věží nejkrásnějšího města České republiky. Hotel nabízí moderní prostředí v budově staré několik staletí. Je situován v budově bývalého kláštera ze 14. století, a je proto nejen pětihvězdičkovým luxusním hotelem, ale také krásně zachovalým historickým prostorem. Současný design se hladce snoubí s původními architektonickými prvky a nabízí tak skutečně jedinečný zážitek. Bližší informace o hotelu najdete na www.mandarinoriental.cz/prague

Novinky do emailu s bonusem
200 Kč na Váš nákup
žena
Zavřít

MÓDNÍ NOVINKY SE SLEVOU 200 Kč Zapište se k odběru našich módních novinek
a získejte vždy něco navíc

S naším newsletterem vám nic neunikne!