GLS FLEX

Našim zákazníků poskytujeme novou službu přepravce GLS - Flex Delivery Servis. Hlavní výhoda této služby spočívá ve včasném informování příjemce o čase doručení emailovou zprávou a snadno volitelné možnosti doručení. Touto službou zasíláme balíky po České republice i do zahraničí.

Informace o expedici odesilatele

Jakmile je objednané zboží připraveno k odeslání, příjemce obdrží e-mailovou zprávu obsahující informace o připravovaném doručení balíku prostřednictvím GLS. Zpráva obsahuje všechny důležité údaje o balíku a částku za doručení na dobírku, kterou budete hradit, pokud jste si tuto možnost platby zvolili.

Informace o časové oknu doručení

Ráno v den doručení zašle GLS příjemci druhou e-mailovou zprávu obsahující tříhodinové časové okno pro doručení. Zpráva obsahuje i telefonní číslo na doručujícího řidiče a zákaznického servisu GLS.

Postup při nedoručení balíku

Pokud první pokus o doručení balíku nebude úspěšný, GLS automaticky zašle příjemci třetí emailovou zprávu, s přímým odkazem na aplikaci GLS Delivery Manager. Pomocí tohoto nástroje může příjemce zvolit takový způsob doručení, který mu nejvíce vyhovuje:
- doručení na tutéž adresu v konkrétní den
- doručení na novou adresu
- doručení po pracovní době mezi 17 až 20 hod (k dispozici pouze v regionech GLS dep)
- doručení do GLS ParcelShopu
- vyzvednutí v GLS depu
- udělení souhlasu s uložením
- odmítnutí převzetí

GLS provede tři doručovací pokusy

Novinky do e-mailu

Získejte aktuální akce, novinky a slevy