Doprava a poštovné

Našim zákazníkům v České republice nabízíme následující způsoby dodání zboží:

  1. Zboží může být zasláno jako balík kurýrní službou GLS a to ZDARMA s doběrečným 59 Kč včetně DPH. Zboží by mělo být doručeno maximálně do druhého dne. V případě, že Vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, nechá Vám oznámení. Pokud po dvou neúspěšných pokusech doručení, zásilka se zpět vrací na GLS depo, kde stále po dobu 5 pracovních dní můžete zásilku vyzvednout. Náklady na bezdůvodně ( tzn. v předstihu nevysvětlenou e-mailem, nebo telefonicky) nevyzvednutou zásilku jsme oprávněni v souladu Nákupním řádem požadovat po kupujícím.
  2. Zboží může být zasláno jako balík prostřednictvím České pošty za 89 Kč (pouze při platbě předem). Zboží by mělo být doručeno maximálně do druhého pracovního dne ode dne přijetí platby. Náklady na bezdůvodně ( tzn. v předstihu nevysvětlenou e-mailem, nebo telefonicky) nevyzvednutou zásilku jsme oprávněni v souladu Nákupním řádem požadovat po kupujícím. Balík na dobírku prostřednictvím České pošty společnost www.TamsinLondon.cz neumožňuje.

Dodatek k poštovnému

Pokud kupující zakoupil jednu položku, odstoupil od smlouvy a činí nárok na vrácení peněz, TamsinLondon.cz automaticky vrátí finanční částku za položku i úhradu poštovného. Společnost Tamsin London CZ s. r. o. si vyhrazuje právo na vrácení finannční částky vždy na bankovní účet.

Pokud kupující zakoupil jednu a více položek a činí nárok na vrácení peněz, TamsinLondon.cz automaticky vrátí peněžní částku za položku/položky bez úhrady poštovného. Společnost Tamsin London CZ s. r. o. si vyhrazuje právo na vrácení finanční částky vždy na bankovní účet.

Peníze budou kupujícímu vráceny ve lhůtě do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Právo odstoupit od smlouvy nelze, v souladu s § 1837 obč. z., uplatnit v těchto případech uzavřených smluv:

  1. na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo se souhlasem kupujícího započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění
  2. na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele
  3. na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání
  4. na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal
  5. na dodávku novin, periodik a časopisů
  6. spočívajících ve hře nebo loterii

Toto právo neslouží jako způsob řešení dodání vadného zboží.