Svatba pouze stylově

|
Eliška Vrubelová

Léto se blíží mílovými kroky a s ním i svatební sezóna. Ať už jste nevěstou, družičkou či hostem pojďte se s námi podívat na některé kousky, které se vyplatí mít ve svém šatníku.

Svatební šaty

Svatební trendy v roce 2018 sází hlavně na jednoduchost, volnost a svobodu, i když zejména to poslední slovo může ve spojení s tímto obřadem působit mírně. Inspirujte se například 20. a 30. lety. Šaty by měly podtrhovat Vaši osobnost. Vybírejte si tedy ty, které se Vám líbí a podtrhují Vaši osobnost. Pokud chcete vzít v potaz některé z trendů vsaďte na transparentní materiály a rafinovanou krajku. Co se týče střihů, představivosti se meze nekladou. Pro svatbu v přírodě se hodí rozevláté šaty, zatímco pro dosažení luxusního vzhledu oblékněte po vzoru Kardashianů něco víc přiléhavého. Klasického vzhledu dosáhnete s vyztuženou sukní.

LITTLE MISTRESS 3%

Společenské šaty ve slonovinovém odstínu

3645  od 3535 

Pro družičky

Nezapomínejte ani na své družičky. Chcete-li dosáhnout co nejlepšího celkového dojmu, oblékněte své družičky do stejných, či podobně barevných šatů. Letošní sezóna holduje Boho stylu a pastelovým odstínům. V módě je levandulová, ale i lososová či pudrová. Pokoušejte se nevybírat velké vzory a výrazné barvy, které by mohly působit mírně rušivým dojmem. Na letošním Bridal Fashion Weeku každého upoutaly černé družičkovské šaty, které na fotkách kontrastovaly s róbou nevěsty. Výsledný dojem byl úchvatný, nicméně tento trend není pro každého. Pokud jste konzervativnější sáhněte po nude tónech. To stejné se týká i šatů pro ostatní pozvané.

LITTLE MISTRESS

Leknínové maxi šaty se zdobením v pase

3720 

LITTLE MISTRESS

Fialové šaty s plisé sukní a krajkovým vrškem

2790 

Doplňky

Co se doplňků týče, tuto sezónu letí peleríny, dlouhé závoje, vlasové korunky či výrazné šperky. I přesto, že jsou bílé lodičky pro nevěstu klasikou, nebojte se ani tělových a béžových odstínů. Odvážnější z Vás jistě potěší trend nejrůznějších lodičkových průstřihů, květinových výšivek a korálkového zdobení.

PRETTYLITTLETHING

Zlaté páskové sandály na podpatku

1085 

Čelenky

Zpět na seznam článků