Projekt POMOZME LIDEM A PLANETĚ

|
Tamsin

Věděli jste, že až 97 % textilu končí na skládkách? Přitom 98 % vyhozeného textilu je možné znovu RECYKLOVAT! Pojďme to společně změnit. Pošlete nám jakékoliv šaty, které už nenosíte a získejte 30% slevu na další nákup.

Bazar

Abychom pomohli v boji s touto problematikou, oslovili jsme charitativní second-hand Hvězdný Bazar se kterým zahajujeme naši kampaň „Pomozme lidem a planetě“. Prosím, přidejte se k nám a vybudujme společně povědomí o recyklaci použitých oděvů.

Znáte ten moment, kdy stojíte před Vaším šatníkem, který mimo jiné praská ve švech, visí tam spousty hezkých šatů, které už jste na sobě dlouho neměla a nemáte je v plánu opět nosit? Nechte je ještě posloužit dobré věci!

Pokud se rozhodnete, že již nemáte zájem o vaše módní šaty, které už si nikdy neobléknete, můžete nám je nyní poslat a my se již prostřednictvím spolupráce s Hvězdným bazarem postaráme o jejich další využití. Výtěžek z prodeje pak poputuje lidem na vozíku. A navíc vy u nás získáte 30% slevu na další nákup.

Hvězdný bazar je charitativní second-hand s kamennou prodejnou v centru Prahy, která prostřednictvím provozu dobročinného obchodu finančně podporuje a zaměstnává vozíčkáře po úraze míchy přímo v prodejně. Hvězdný bazar provozuje Česká asociace paraplegiků – CZEPA.

Logo CZEPA Logo HB

Více informací o Hvězdném Bazaru naleznete na http://www.hvezdnybazar.cz

Jak to funguje
Zpět na seznam článků
Novinky do emailu s bonusem
200 Kč na Váš nákup
žena