Originální kombinace barev na podzim 2018

|
Bára Košťálová

Léto už se blíží ke konci a přichází podzim, období padajícího listí, deštivých dnů a také nových módních trendů a barev. Pokud máte podzim spojený pouze se zemitými odstíny a barvami padajícího listí, nemůžete být dále od pravdy. Letos budou vévodit odstíny modré a fialové, růžová, nebo třeba citrónově žlutá. No a co je nejdůležitější, na podzim se budou barvy nekonvenčně a odvážně kombinovat. Inspirovali jsme se na přehlídkových molech londýnského Fashion weeku a přinášíme vám nápady a tipy na barvy a barevné kombinace, se kterými bude každý deštivý den hned o něco veselejší.

Fialová a hnědá – extravagantní elegance

Tato kombinace skvěle spojuje typické podzimní odstíny a trendy, které se objevily pro letošek. Nebojte se této kontrastní kombinace, která oživí podzimní dny, a navíc v ní budete vypadat opravdu stylově. Ať už se rozhodnete pro jemnou levandulovou, nebo zářivou lila, spolu s hnědými odstíny bude vypadat zajímavě a originálně. Doporučujeme spojit zajímavě střižené fialové šaty, nebo kostýmek s pohodlnými kotníkovými botkami, vhodnými i do chladnějšího podzimního počasí.

kombinace barev kombinace barev

Růžová je základ

Pokud hledáte barvu, kterou můžete letos nosit skoro s každým dalším odstínem, je to určitě růžová. Barvy jako červená, oranžová a citrónově žlutá s ní tvoří zajímavé kontrasty, které letos na podzim určitě vyhledáváme. Dříve nás tyto barevné kombinace sice děsily, ale letos je návrháři zakomponovali do svých přehlídek a my se jich nemůžeme nabažit. Pokud se vám tedy podaří sehnat zajímavé, dvojbarevné šaty, nebo si obléknete kalhoty a top odlišné barvy, letos na podzim určitě zazáříte.

kombinace barev kombinace barev

Nebojte se vsadit na klasiku

Pokud jsou pro vás naše předchozí kombinace příliš odvážné a extravagantní, nemusíte se vůbec ničeho obávat. I v letošní sezóně se můžete spolehnout na kombinaci modré a hnědé, která vypadá profesionálně a elegantně, nebo zabodovat v odstínech šedé, bílé a černé. I pokud jste příznivkyně minimalistických looků a tlumené barevné škály, letošní podzim vám určitě má co nabídnout. Pokud se vám nechce experimentovat s barvami, doporučujeme vyzkoušet nové a netradiční střihy, nebo zajímavé materiály, které podtrhnou váš originální styl.

kombinace barev kombinace barev

MISSY EMPIRE

Slim kalhoty s vysokým pasem a mašlí

1205 

MISSY EMPIRE

Fialkový blejzr Ines

1905 

MISSY EMPIRE

Kalhoty s perličkami Alicia

1525 
Zpět na seznam článků