Náušnice nemusí být pouhým doplňkem

|
Eliška Vrubelová

Co se týká doplňků je to letos víc, než jasné. Nebojte se vytáhnout ze šperkovnice ty nejnápadnější kousky a kombinujte je s jinými šperky. Na heslo- méně je více- tentokrát úplně zapomeňte. Letos se řiďte opačným heslem – více je více.

Kruhové náušnice

Horkými kousky jsou kruhové náušnice všech velikostní. I přes to, že se momentálně letí hlavně zlatá klasika, ani se stříbrnými nešlápnete vedle. Vyzkoušejte se v kombinaci s elegantním lookem. Vypadají půvabně, obzvlášť pokud jsou dekorované drobnými kvítky či kamínky. Zlatá barva se hodí převážně k vintage a ležérnímu stylu. Vezměte si je k jednoduchým outfitům skládajícím se z basic kousků jako jsou džíny a bílá košile. Příjemně působí i v kombinaci s takzvanými tea dresses.

Face earrings

Ruku v ruce s grafickým desighnem kráčí takzvané obličejové náušnice. Jsou nejen doplňkem, ale i malým uměleckým dílem, které Vám dodá pocit výjimečnosti. Inspirujte se u některých slavných osobností, jako je například básnířka Orion Vanessa. Ta si oblíbila kombinaci obličejových doplňků a klasického minimalistického stylu. S nude tóny působí velmi jemně a stylově.

Vlnky

Máte-li kulatější či srdcovitý obličej bezpochyby oceníte vlnité visací náušnice, které Vám ho opticky prodlouží. Jejich výjimečnost podtrhne mokrý culík, jenž v posledních dvou letech zaznamenal velký comeback. Jsou skvělým doplňkem k upnutým šatům, kterým dodají na luxusním vzhledu.

Střapcovité náušnice

Náušnice se střapci byly poprvé uvedeny na módní scénu návrhářkami Nicole Miller a Tory Burch. Od té doby se s nimi doslova roztrhnul pytel. Mohou mít mnoho podob. Nosí se vějířovité, korálkované, nebo dokonce s bambulkami. Vyhledávanou variantou jsou i kaskádovité ombré střapce. Tyto zábavné doplňky vypadají skvěle i k obyčejným džínám a bílému tričku, nebo k rozevlátým boho šatům. Nejste-li příznivkyní hravého stylu, vyzkoušejte decentní černou nebo bílou variantu, kterou můžete zkombinovat s elegantními off-shoulder šaty.

Zpět na seznam článků