Letos vévodí proužky

|
Bára Košťálová

Rok 2018 se nese ve znamení proužků všech barev a velikostí. Dají skvělé kombinovat s ostatními letošními módními trendy a navíc se hodí se téměř ke všemu. Pokud tedy letos sáhněte po proužcích, určitě nešlápnete vedle.

Vertikální pruhy

Velkým trendem jsou pro letošní sezónu vertikální pruhy. Objevují se v pestrobarevných kombinacích a to hlavně na kalhotách nebo kalhotových kostýmech, takže vám skvěle opticky prodlouží nohy. Když je navíc zkombinujete s vysokými podpatky, dosáhnete elegantního a profesionálního looku vhodného do pracovního prostředí. V kombinaci s teniskami naproti tomu získáte ležérní a pohodový outfit, skvělý na návštěvu kavárny, nebo procházky po městě.

MISSY EMPIRE

LULU Červené pruhované široké kalhoty

1310 

BOOHOO

Maxi šaty s proužkou Rosie

980 

BOOHOO

Prestřižený overal s proužkou Meg

1080 

MISSY EMPIRE

Proužkaté šortky s páskem Lena

1035 

Tenkými proužky nic nezkazíte

Pokud vám široké pruhy připadají příliš extravagantní, dalším trendem této sezóny jsou tenké proužky, ve všech možných variacích. Skvěle vypadají nejen na denimu, ale i na blazerech, nebo širokých kalhotách. Pokud tedy chcete spíše něžnější look, tenké proužky jsou přesně pro vás.

MISSY EMPIRE

Sukně s proužkou Zendaya

860 

MISSY EMPIRE

Vestičkový blazer s proužkou Amy

1850 

Proužky a zářivé barvy

Hitem letošního jara a léta jsou zářivé barvy, na příklad červená, oranžová, nebo žlutá, které se s proužky dají skvěle kombinovat. Barevný pruhovaný top zajímavě ozvláštní jinak jednobarevný outfit.

BOOHOO

Proužkaté šortky s opásáním

745 

Duha

Přijdou vám jednobarevné proužky nezajímavé? Nezoufejte, letošní trend zářivých barev se určitě vztahuje i na proužky samotné. Duhové topy, v kombinaci se světlým denimem, nebo nápaditý barevný set s kabelkou a sandálky na vysokém podpatku; záleží jen na vás po jaké variantě barevných pruhů sáhnete, letos jsou totiž barevné proužky hitem.

MISSY EMPIRE

Proužkaté žebrované šaty Lucy

980 

BOOHOO

Proužkaté mini šaty Mia

1200 

Plavková sezóna

Proužky se letos objeví i na plavkách. Plavky s vysokým pasem, spadlými rameny nebo jednoduché tube topy, samozřejmě pokryté proužky, nejlépe námořnickými, nebo duhovými a samozřejmě vertikálními budou letos vévodit každé pláži. Když je doplníte jednoduchými sandálky a velkým kloboukem, máte skvělý look na dovolenou strávenou u vody.

BOOHOO

Bikini set na vázání s proužkou Rio

820 

BOOHOO

Jednodílné plavky Las Vegas s pruhy

1200 

MISSY EMPIRE

Bílý pruhovaný bikiny set Carla

1415 

BOOHOO

Bikinový set s proužkou Kos

1200 
Zpět na seznam článků