Kostýmky se hodí nejen do práce

|
Eliška Vrubelová

Se stále zvyšujícím se postavením žen ve společnosti stoupá i oblíbenost kalhotových kostýmů. Ty spojují charisma se stylem a šarmem. Když si žena obleče kalhotový kostým, rázem se z ní stane sebevědomá a nezávislá bytost, která ví, co chce.

Tento autoritativní kousek oblečení v sobě snoubí ženskou krásu a odhodlání. Pro letošní sezonu je typický zvýrazněný pas a štíhlý elegantní střih, nicméně na pultech můžeme objevit i rozšířené nohavice ve stylu 70. let. Oblíbené jsou také alternativní materiály, jako je hedvábí. Pokud toužíte po něčem netradičním, vyzkoušejte například denim. Ten je letos populární a ve spojení se sakem velmi originální. O něco decentnější jsou nejrůznější vzory od kostek až po grafiku. Plánujete-li však tento kousek oblečení pořídit primárně pro pracovní účely pohybujte se v tlumených odstínech béžové, lososové nebo safari zelené. Nic také nezkazíte bílou či černou klasiku. Pokud si pořídíte slušivý kalhotový kostým určitě nebudete litovat. Nejen že je velmi praktický do práce či na denní nošení, tvoři i skvělou alternativu na večer pro stylové ženy, které se rády oblékají rafinovaně.

MISSY EMPIRE

Kalhoty s perličkami Alicia

1525 

MISSY EMPIRE

Blejzr Tasha v šedém káro designu

1725 

MISSY EMPIRE

Šedé kostkované kalhoty Hilary

1800 

MISSY EMPIRE

Pruhované rozšířené nohavice Frankie s vysokým pasem

1580 

Specifickou kategorii tvoří kostýmky šatové či sukňové. Ty se hodí pro ženy milující klasiku a nadčasovost. Sice nejsou takovým trendem, ale zato působí velice žensky. Zdůrazní Vaše dlouhé nohy. Do práce si k nim obujte lodičky na úzkém podpatku v nude odstínu. Pokud chcete svůj outfit oživit, vyzkoušejte výraznější šperky či obuv.

MISSY EMPIRE

Zavinovací mini sukně Libby

1145 

MISSY EMPIRE

Růžová zavinovací mini sukně Libby

1145 
Zpět na seznam článků