Jak se obléci na královské křtiny

|
Bára Košťálová

Mnozí z vás si jistě všimli, že do britské královské rodiny nedávno přibyl další člen. 23. dubna se v nemocnici svaté Marie narodil nejmladší syn vévody a vévodkyně z Cambridge, který dostal jméno Louis Arthur Charles. Toto jméno pochází z královské linie a odkazuje na chlapcova pra pra pra strýce lorda Mountbattena a také na jeho dědu, prince Charlese.

9. července potom královská rodina uspořádala tradiční obřad křtění v paláci svatého Jamese. Malého Louise pokřtil Canterburský arcibiskup a nemluvně oblékli do repliky róby, kterou na sobě měla první dcera královny Victorie v roce 1841. Dítě pokřtili dle tradice vodou z Jordánu, ktera byla uchována v obřadní misce rovněž z doby královny Victorie.

křtiny křtiny

Vévodkyně Kate na křtinách vypadala opravdu ohromně, oblékla si jednoduché bílé šaty s nařasenými rameny značky Alexander McQueen, které vkusně lichotily její siluetě. Oděv doplnila elegantními krémovými lodičkami, drobnými květinovými náušnicemi a napadnou členkou, ozdobenou květy, za kterou vděčila své oblíbené kloboučnici Jane Taylor.

Meghan Markle na rozdíl od ní zvolila tmavší odstíny a to sice volnější olivově zelené šaty značky Ralph Lauren doplněné kloboukem téže barvy, jednoduchými olivovými semišovými lodičkami a tenkým páskem se zlatou přezkou. Sestra vévodkyně Kate, Pippa Middleton si na akci oblékla světlounce modré šaty s knoflíky, na hlavu si nasadila nebeský modrý klobouček a obula si šedivé boty s páskem. I obě babičky zvolily šaty jednoduchého střihu v pastelových barvách (krémové a šedivé), které vkusně doplnily klobouky stejných barev.

Vévodkyně Kate je známá svým jednoduchým elegantním stylem a také tím, že nakupuje nejen u proslulých návrhářů, ale i normálně dostupné, řetězcové značky. Našli jsme tedy pro vás několik různých kousků, které se nesou v jejím stylu, ale zároveň se drží její obliby nakupovat v “obyčejných“ obchodech.

PRETTYLITTLETHING

Tělové vysoké sandály na platformě

1615 
Zpět na seznam článků