Jak kombinovat tenisky a šaty

|
Bára Košťálová

Tenisky a kecky jsou stálicí našich šatníků už po mnoho dekád, s džíny, šortkami nebo legínami je nosíme běžně. Pokud vás už tato kombinace nudí, přinášíme vám jeden z nejnovějších trendů londýnských ulic, a to sice tenisky a šaty. Na denní nošení po městě se klasické kecky hodí daleko víc, než jehlové podpatky, a navíc tato netradiční kombinace vládne přehlídkovým molům u všech značek. Navíc se skvěle hodí do nastávajícího podzimního počasí. Pojďte tedy prolomit přežité módní tabu, že šaty se k teniskám nehodí a inspirujte, jak je spolu kombinovat.

Bílé kecky jsou základ

Určitě máte v šatníku alespoň jeden pár jednoduchých bílých tenisek, pokud ne, tak je nutně potřebujete. Hodí se nejen ke všem džínům a kalhotám, ale také k šatům. Od pestrobarevných volných letních šatů, přes ležérní áčkové až po upnuté pouzdrové, tahle kombinace je nepřekonatelná. Objevuje se u všech módních blogerek i celebrit, vládne Londýnským ulicím a určitě by se neměla vyhnout vašemu šatníku.

tenisky a šaty tenisky a šaty

Nebojte se monochrome looku

Velmi žádoucí a stylová je kombinace tenisek a šatů stejné barvy, jednobarevný look je sázka na jistotu. Pokud se v něm ovšem necítíte pohodlně, můžete ho snadno rozbít zajímavým kabátem, bundou, nebo kabelkou odlišné barvy, která celý outfit obzvláštní. Ať už se rozhodnete pro minimalistickou černou, nebo zvolíte zářivější barvy, monochrome look na vás bude vypadat perfektně.

tenisky a šaty tenisky a šaty

Slip-on boty a áčkový střih

Existují vůbec pohodlnější šaty, než ty střižené do A? A pohodlnější tenisky, než nazouvací? Určitě ne. A nejlepší je obojí nosit dohromady. Když je v pase převážete džínovou bundou, nebo košilí a doplníte velkými slunečními brýlemi, vytvoříte ležérní, ale velmi stylový street look, se kterým budete vypadat, jako kdejaká celebrita, nebo londýnská módní bloggerka.

tenisky a šaty tenisky a šaty

Nebojte se extravagance

Ať už si obléknete netradiční tenisky, nebo originální šaty, určitě nešlapete vedle. Tento trend potřebuje alespoň trochu bláznivosti a extravagance. Pestré barvy, nápadité abstraktní vzory, netradiční kombinace bot a šatů, tohle vše je naprosto žádoucí. Originální outfit se skvěle hodí na večer s kamarádkami, ale i na rušný den ve městě, kde určitě upoutáte nejedno oko. Nezapomeňte, že představivosti se meze nekladou.

tenisky a šaty tenisky a šaty

Inspirujte se

V naší nabídce najdete mnoho módních kousků z nejnovějších trendů londýnských ulic.

NEW LOOK

Bílé tenisky s kontrastním lemem

775 

BOOHOO

Tenisky se vzhledem hadí kůže Holly

930 
Zpět na seznam článků