Módní blog

Plesové šaty

Trendy v plesových šatech

|
Bára Košťálová

Může se vám zdát, že plesová sezóna je ještě daleko, ale nikdy není pozdě na to být připravená a začít hledat perfektní šaty pro tento rok. Ať už jste maturantka, nebo se jen ráda bavíte na plesech s přáteli, určitě už nastal čas k seznámení se s letošními trendy v šatech nebo plesovém oblečení a inspirovat se k výběru v naší nabídce.

číst více ...
Džínové bundy

Džínové bundy – tradičně i netradičně

|
Bára Košťálová

Ať už při chladných letních nocích, nebo za slunečného podzimního dne, džínová bunda se hodí do každého počasí. Není ovšem jednoduché jí vždy originálně a nápaditě zkombinovat. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů na to, jak vypadat zajímavě a stylově v tomto must have kousku pro každý šatník.

číst více ...
London Fashion Week

London Fashion Week opět překvapil

|
Bára Košťálová

Přichází podzim, což pro milovníky britské módy znamená jen jedno – London Fashion Week na období jaro/léto 2019. V hledištích módních přehlídek můžete narazit na jakoukoliv módní ikonu, celebritu, dokonce i člena královské rodiny.

číst více ...
džíny

Jak se vyznat v džínách

|
Bára Košťálová

Původně to bylo pracovní oblečení a dnes si bez nich náš šatník nedokážeme představit. Ano, řeč je o džínách, módní stálici, která se v různých variacích drží na vrcholu už mnoho dekád. Jenže kdo se má ve všech těch názvech a střizích vyznat?

číst více ...
kombinace barev

Originální kombinace barev na podzim 2018

|
Bára Košťálová

Léto už se blíží ke konci a přichází podzim, období padajícího listí, deštivých dnů a také nových módních trendů a barev. Pokud máte podzim spojený pouze se zemitými odstíny a barvami padajícího listí, nemůžete být dále od pravdy.

číst více ...
tenisky a šaty

Jak kombinovat tenisky a šaty

|
Bára Košťálová

Tenisky a kecky jsou stálicí našich šatníků už po mnoho dekád, s džíny, šortkami nebo legínami je nosíme běžně. Pokud vás už tato kombinace nudí, přinášíme vám jeden z nejnovějších trendů londýnských ulic, a to sice tenisky a šaty.

číst více ...
základní kousky

Základní kousky, které nesmí chybět ve Vašem šatníku

|
Eliška Vrubelová

Nezáleží na tom, zda jste módní guru, či vytížená maminka. Existují základní kousky, které se hodí mít vždy po ruce. Jedná se o takzvané „basics”, jejichž největší předností je, že sluší naprosto odlišným typům žen.

číst více ...
křtiny

Jak se obléci na královské křtiny

|
Bára Košťálová

Mnozí z vás si jistě všimli, že do britské královské rodiny nedávno přibyl další člen. 23. dubna se v nemocnici svaté Marie narodil nejmladší syn vévody a vévodkyně z Cambridge, který dostal jméno Louis Arthur Charles.

číst více ...
britský styl

Jak nosit britský styl

|
Bára Košťálová

Velká Británie je už po desítky let domovem mnoha módních ikon, od členů královské rodiny, po slavné herečky, zpěvačky a modelky. Proto jsme si pro Vás připravili několik rad, jak se oblékat ve vytříbeném britském stylu.

číst více ...
kostýmek

Kostýmky se hodí nejen do práce

|
Eliška Vrubelová

Se stále zvyšujícím se postavením žen ve společnosti stoupá i oblíbenost kalhotových kostýmů. Ty spojují charisma se stylem a šarmem. Když si žena obleče kalhotový kostým, rázem se z ní stane sebevědomá a nezávislá bytost, která ví, co chce.

číst více ...
Wimbledon

Co si obléci na Wimbledon

|
Bára Košťálová

Tak jako každý rok v létě se i letos na tenisových kurtech v Londýnském Wimbledonu uskutečnil nejslavnější a nejdéle trvající tenisový turnaj na světě. Nejedná se ale pouze o jednu z nejsledovanějších sportovních událostí za celou sezónu, ale také o jednu z nejdůležitějších akcí pro celou britskou módní scénu.

číst více ...
proužky

Letos vévodí proužky

|
Bára Košťálová

Rok 2018 se nese ve znamení proužků všech barev a velikostí. Dají skvělé kombinovat s ostatními letošními módními trendy a navíc se hodí se téměř ke všemu. Pokud tedy letos sáhněte po proužcích, určitě nešlápnete vedle.

číst více ...
šaty

Tipy na letní outfity

|
Bára Košťálová

Přichází léto a všichni se už moc těšíme na čas strávený u vody, nebo na dovolené v zahraničí. Určitě vás tedy zajímá, jak se obléknout stylově a podle nejnovějších trendů, které letos vládly přehlídkovým molům?

číst více ...
svatební šaty

Svatba pouze stylově

|
Eliška Vrubelová

Léto se blíží mílovými kroky a s ním i svatební sezóna. Ať už jste nevěstou, družičkou či hostem pojďte se s námi podívat na některé kousky, které se vyplatí mít ve svém šatníku. Svatební trendy v roce 2018 sází hlavně na jednoduchost, volnost a svobodu

číst více ...
boty

Obujte letní energii

|
Eliška Vrubelová

Konečně je pryč to období, kdy boty musí být především praktické. Trendy v roce 2018 jsou opravdu různorodé. Na jednom mole najdete elegantní zdobené lodičky inspirované osmdesátými léty, zatím co na druhém spatříte prapodivné tenisky, pohodlné pantofle či dokonce crocsy.

číst více ...
náušnice

Náušnice nemusí být jen doplňkem

|
Eliška Vrubelová

Co se týká doplňků, je to letos víc, než jasné. Nebojte se vytáhnout ze šperkovnice ty nejnápadnější kousky a kombinujte je s jinými šperky. Na heslo- méně je více- tentokrát úplně zapomeňte. Letos se řiďte opačným heslem – více je více.

číst více ...
móda

To nejzajímavější z týdne módy

|
Eliška Vrubelová

Zajímá Vás, co přinesl letošní týden módy? Pojďte se s námi podívat na 2+2 nejzajímavější trendy a návrháře letošního týdne módy.

číst více ...
Zavřít

ŽHAVÉ NOVINKY DO EMAILU?
Módní trendy, nejnovější módní novinky, žhavý street style a spousta dalšího. S naším newsletterem vám nic neunikne!