Módní blog

Jarní očista šatníku

Jarní očista šatníku 4x jinak

|
Jarmila Žídková

Astronomické jaro sice začíná až 21. března, to meteorologické zuří už od 1. I když se venku ještě občas žení čerti, začátek nejrozkvetlejšího období v roce nikdo nepopře. Od brzkého rána nás budí přemotivované ptactvo, dny se prodloužily a jsme s to tvrdit, že platí i poučka z učebnice biologie, kdy „jaro hrdě odstartuje vegetativní aktivitu rostlin“.

číst více ...
Vánoce a silvestr

Outfity pod stromeček i na silvestrovskou párty

|
Bára Košťálová

Svátky a konec roku už se kvapem blíží, ale s nimi přichází i jedna z největších módních výzev roku. Co si obléci na vánoční večírek v práci? V čem oslavit Vánoce s rodinou? A v neposlední řadě jak zazářit na Silvestrovské party i Novoročních oslavách?

číst více ...
Hvězdný bazar

Projekt POMOZME LIDEM A PLANETĚ

|
Tamsin

Věděli jste, že až 97 % textilu končí na skládkách? Přitom 98 % vyhozeného textilu je možné znovu RECYKLOVAT! Pojďme to společně změnit. Pošlete nám jakékoliv šaty, které už nenosíte a získejte 30% slevu na další nákup.

číst více ...
Taneční

Jak a v čem lehce proplesat tanečními

|
Jarmila Žídková

V životě mladé slečny nastanou minimálně tři osudové okamžiky. První láska. První (celá) utracená výplata. A - samozřejmě! - výběr šatů do tanečních. Patrně v takové chvíli neexistuje zásadnější otázka než „Co si vzít na sebe?“ Nezasvěcení v takovém dotazu vidí trošku marnivosti, tak jednoduché to ale není.

číst více ...
Právě dorazilo

Právě dorazilo aneb Třese se na vás nová kolekce

|
Jarmila Žídková

Jeden by řekl, že létu vládne okurková sezóna. Nic zvláštního se (většinou) neděje. Všechny významné události a kauzy jako by čekaly na podzim, až vtrhnou do éteru v plné síle. Nedovolíme si tvrdit, že ty pravé „akce“ se rozpoutají až na podzim, ale naše nová kolekce je o tom skálopevně přesvědčená.

číst více ...
Podzim 2019

Módě podzim sekne. Vám bude zrovna tak

|
Jarmila Žídková

Letošní léto je horké - a plné trendů. Jak jinak. Nejteplejší měsíce roku se vyžívají v krajce, pastelových odstínech i v nostalgickém návratu k 80. a 90. letům. Zamračené dny ale mezi sebou nepříjemně zvyšují intervaly a to znamená jediné – léto pomalu končí. Jaký bude podzim? Jedno už víme. Bude plný trendů.

číst více ...
Léto 2019

Co si obléci v létě 2019

|
Bára Košťálová

Pomalu, ale jistě se přesouváme od jarních měsíců k letním, dny se prodlužují a oteplují, což přináší proměnu našich šatníků. Připravili jsme si pro vás článek o tom, co by v nich na letošní léto rozhodně nemělo chybět.

číst více ...
MET Gala 2019

MET Gala 2019

|
Bára Košťálová

Letos, tak jako každý rok, uspořádal Kostýmní institut Metropolitního muzea v New Yorku Gala, které vešlo do povědomí módního světa jako MET Gala. Je to nejvýznamnější módní událost celého roku, něco jako Ceny akademie pro filmový průmysl.

číst více ...
Street fashion jaro 2019

Londýnská street fashion na jaře 2019

|
Bára Košťálová

Konečně přišlo jaro, takže se můžeme od tlustých kabátů a bund přesunout k nápaditější a hravější jarní módě. I do ulic britské metropole vyrazilo mnoho fashion blogerek v zajímavých a stylových outfitech. Pojďte se s námi na ně podívat a načerpat inspiraci pro vaše jarní looky.

číst více ...
PFW 2019

Mercedes-Benz Prague Fashion Week

|
Bára Košťálová

V březnu se již devátým rokem konal Mercedes-Benz Prague Fashion Week, letos nově v obchodním domě Kotva v Praze. Jedná se o největší módní akci v České republice a každý rok představuje České i zahraniční návrháře s jejich kolekcemi na nadcházející sezónu.

číst více ...
Trendy na jaro 2019

Trendy na jaro 2019

|
Bára Košťálová

Zima už se blíží ke konci, příroda se probouzí ze spánku a začíná se oteplovat. To znamená jen jedno – přichází jaro a s ním i módní trendy. Připravili jsme si pro vás přehled toho nejzajímavějšího, co se objevilo na přehlídkových molech na sezónu jaro/léto 2019 a spolu s tím i tipy a rady, jak tyto trendy nosit.

číst více ...
Předsevzetí 2019

Módní předsevzetí do nového roku

|
Bára Košťálová

Je rok 2019 a s ním i tradice novoročních předsevzetí. Některá se týkají cvičení, nebo změny životního stylu a u většiny moc dlouho nevydrží. Pro milovníky módy určitě také existuje mnoho možností, jak se v novém roce změnit k lepšímu a určitě to není tak složité jako pravidelně cvičit. Připravili jsme si pro vás tipy a rady, aby byl váš styl v roce 2019 ještě víc trendy a osobitý.

číst více ...
Rok 2018

Ohlédnutí za rokem 2018

|
Bára Košťálová

Rok 2018 končí a to nás nutí se ohlížet za tím, co nám přinesl. Módní trendy určitě nejsou výjimkou a proto jsme se rozhodli podívat na letošní nejikoničtější trendy, zavzpomínat, ale zároveň i nastínit, které z nich se na přehlídkových molech objevily na sezónu 2019.

číst více ...
Obuv na zimu

Do čeho se obout v zimě 2018

|
Bára Košťálová

Přichází zima, což znamená velkou obměnu šatníku ale hlavně botníku. Samozřejmě nechceme, aby vám bylo v zimě chladno, ale to neznamená, že při tom nemůžete vypadat stylově. Připravili jsme si tedy pro vás několik typů na pohodlné, praktické, ale zároveň trendy boty a kozačky, se kterými letošní zimu určitě vyniknete při jakékoliv příležitosti.

číst více ...
Bundy a kabáty

Bundy a kabáty na zimu 2018

|
Bára Košťálová

Podzim už pomalu odeznívá, na oknech se objevuje první námraza a nám už je v lehkých podzimních kabátcích zima. A to znamená jen jedno, nastal čas na teplé a pohodlné zimní bundy a kabáty. A protože přichází nová sezóna, tak vám chceme pomoci nejen s tím, jak se přes celou zimu udržet v teple, ale zároveň při tom i vypadat stylově.

číst více ...
Plesové šaty

Trendy v plesových šatech

|
Bára Košťálová

Může se vám zdát, že plesová sezóna je ještě daleko, ale nikdy není pozdě na to být připravená a začít hledat perfektní šaty pro tento rok. Ať už jste maturantka, nebo se jen ráda bavíte na plesech s přáteli, určitě už nastal čas k seznámení se s letošními trendy v šatech nebo plesovém oblečení a inspirovat se k výběru v naší nabídce.

číst více ...
Džínové bundy

Džínové bundy – tradičně i netradičně

|
Bára Košťálová

Ať už při chladných letních nocích, nebo za slunečného podzimního dne, džínová bunda se hodí do každého počasí. Není ovšem jednoduché jí vždy originálně a nápaditě zkombinovat. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů na to, jak vypadat zajímavě a stylově v tomto must have kousku pro každý šatník.

číst více ...
London Fashion Week

London Fashion Week opět překvapil

|
Bára Košťálová

Přichází podzim, což pro milovníky britské módy znamená jen jedno – London Fashion Week na období jaro/léto 2019. V hledištích módních přehlídek můžete narazit na jakoukoliv módní ikonu, celebritu, dokonce i člena královské rodiny.

číst více ...
džíny

Jak se vyznat v džínách

|
Bára Košťálová

Původně to bylo pracovní oblečení a dnes si bez nich náš šatník nedokážeme představit. Ano, řeč je o džínách, módní stálici, která se v různých variacích drží na vrcholu už mnoho dekád. Jenže kdo se má ve všech těch názvech a střizích vyznat?

číst více ...
kombinace barev

Originální kombinace barev na podzim 2018

|
Bára Košťálová

Léto už se blíží ke konci a přichází podzim, období padajícího listí, deštivých dnů a také nových módních trendů a barev. Pokud máte podzim spojený pouze se zemitými odstíny a barvami padajícího listí, nemůžete být dále od pravdy.

číst více ...
tenisky a šaty

Jak kombinovat tenisky a šaty

|
Bára Košťálová

Tenisky a kecky jsou stálicí našich šatníků už po mnoho dekád, s džíny, šortkami nebo legínami je nosíme běžně. Pokud vás už tato kombinace nudí, přinášíme vám jeden z nejnovějších trendů londýnských ulic, a to sice tenisky a šaty.

číst více ...
základní kousky

Základní kousky, které nesmí chybět ve Vašem šatníku

|
Eliška Vrubelová

Nezáleží na tom, zda jste módní guru, či vytížená maminka. Existují základní kousky, které se hodí mít vždy po ruce. Jedná se o takzvané „basics”, jejichž největší předností je, že sluší naprosto odlišným typům žen.

číst více ...
křtiny

Jak se obléci na královské křtiny

|
Bára Košťálová

Mnozí z vás si jistě všimli, že do britské královské rodiny nedávno přibyl další člen. 23. dubna se v nemocnici svaté Marie narodil nejmladší syn vévody a vévodkyně z Cambridge, který dostal jméno Louis Arthur Charles.

číst více ...
britský styl

Jak nosit britský styl

|
Bára Košťálová

Velká Británie je už po desítky let domovem mnoha módních ikon, od členů královské rodiny, po slavné herečky, zpěvačky a modelky. Proto jsme si pro Vás připravili několik rad, jak se oblékat ve vytříbeném britském stylu.

číst více ...
kostýmek

Kostýmky se hodí nejen do práce

|
Eliška Vrubelová

Se stále zvyšujícím se postavením žen ve společnosti stoupá i oblíbenost kalhotových kostýmů. Ty spojují charisma se stylem a šarmem. Když si žena obleče kalhotový kostým, rázem se z ní stane sebevědomá a nezávislá bytost, která ví, co chce.

číst více ...
Wimbledon

Co si obléci na Wimbledon

|
Bára Košťálová

Tak jako každý rok v létě se i letos na tenisových kurtech v Londýnském Wimbledonu uskutečnil nejslavnější a nejdéle trvající tenisový turnaj na světě. Nejedná se ale pouze o jednu z nejsledovanějších sportovních událostí za celou sezónu, ale také o jednu z nejdůležitějších akcí pro celou britskou módní scénu.

číst více ...
proužky

Letos vévodí proužky

|
Bára Košťálová

Rok 2018 se nese ve znamení proužků všech barev a velikostí. Dají skvělé kombinovat s ostatními letošními módními trendy a navíc se hodí se téměř ke všemu. Pokud tedy letos sáhněte po proužcích, určitě nešlápnete vedle.

číst více ...
šaty

Tipy na letní outfity

|
Bára Košťálová

Přichází léto a všichni se už moc těšíme na čas strávený u vody, nebo na dovolené v zahraničí. Určitě vás tedy zajímá, jak se obléknout stylově a podle nejnovějších trendů, které letos vládly přehlídkovým molům?

číst více ...
svatební šaty

Svatba pouze stylově

|
Eliška Vrubelová

Léto se blíží mílovými kroky a s ním i svatební sezóna. Ať už jste nevěstou, družičkou či hostem pojďte se s námi podívat na některé kousky, které se vyplatí mít ve svém šatníku. Svatební trendy v roce 2018 sází hlavně na jednoduchost, volnost a svobodu

číst více ...
boty

Obujte letní energii

|
Eliška Vrubelová

Konečně je pryč to období, kdy boty musí být především praktické. Trendy v roce 2018 jsou opravdu různorodé. Na jednom mole najdete elegantní zdobené lodičky inspirované osmdesátými léty, zatím co na druhém spatříte prapodivné tenisky, pohodlné pantofle či dokonce crocsy.

číst více ...
náušnice

Náušnice nemusí být jen doplňkem

|
Eliška Vrubelová

Co se týká doplňků, je to letos víc, než jasné. Nebojte se vytáhnout ze šperkovnice ty nejnápadnější kousky a kombinujte je s jinými šperky. Na heslo- méně je více- tentokrát úplně zapomeňte. Letos se řiďte opačným heslem – více je více.

číst více ...
móda

To nejzajímavější z týdne módy

|
Eliška Vrubelová

Zajímá Vás, co přinesl letošní týden módy? Pojďte se s námi podívat na 2+2 nejzajímavější trendy a návrháře letošního týdne módy.

číst více ...
Novinky do emailu s bonusem
200 Kč na Váš nákup
žena