O společnosti

Co znamená Tamsin?

Tamsin je oblíbené anglické ženské jméno. A stejně tak, jako je oblíbené toto jméno v Anglii, věříme, že Tamsin v našem podání se stane oblíbeným i u vás.

Proč máme v názvu London?

Londýn (anglicky London) je hlavní město Velké Británie a je považováno za světové centrum módy. Britové dbají na svou image a pro nás jsou tak velkou inspirací. A jelikož se soustředíme výhradně na prodej anglické módy, bylo London v názvu logickou volbou.

Jaký je náš cíl?

Máme nemalý a neskromný cíl. Pokusit se naučit české a slovenské dívky, ženy, chlapce a muže se oblékat. Proto pro vás neustále sledujeme módní trendy a vybíráme to nejlepší z módní metropole Londýna. Můžete si vybrat z široké nabídky šatů, overalů, triček, topů, kalhot, ale i doplňků jako kabelek, psaníček a šperků.

Kdo je v našem týmu?

Jsme tým stále ještě mladých lidí, který dokázal skloubit vášeň pro módu se zájmem o internet.

Zakladatelkou, hlavní hybnou silou a mozkem celého Tamsinu je Lenka. Ona je tou, která sleduje nejnovější trendy a vybírá pro vás ty nejlepší módní kousky.

Marcus jako rodilý Angličan je zase tím, kdo zařídí, aby se náš sortiment dostal z Anglie k vám, našim zákazníkům.

Michal má pak na starosti to, abyste si ho měli kde prohlédnout a objednat a také abyste se o nás vůbec dozvěděli.

V pozadí pak skromně stojí Martina, Eliška, Nela, Monika, Jarmila, Naďa, Tereza, Lucie a mnozí další, kteří nám pomáhají přinášet vám radost z nákupu nových módních kousků do vašeho šatníku.

Co je pro nás nejdůležitější?

Nejdůležitější jste pro nás vy, naši zákazníci a vaše spokojenost. Přináší nám neskutečnou radost, když vidíme, že se vám naše módní kousky líbí a rádi je nosíte.


O Tamsin London


Platební karty
Online platby kartou
Zákaznická linka

V pracovní dny od 8:30 do 16:00 Více kontaktů


© 2014 Tamsin International Limited

Programmed by DPS Technology s.r.o.


Facebook